I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Podzim a taky podzim a co já vím

6. listopadu 2014 v 0:56 | Kamm |  I'm talking nonsense.
Venku už je vážně úplně velký podzim a já jsem vážně úplně instagramní. A nevím, proč každý můj článek začíná takto. Měla jsem s klukama, teda těma dvěma, co bývají za zdí, v kuchyni dva panáky skotské, protože jeden z nich již je čerstvě zaměstnán v IT firmě a vydělává balík, takže nám u dřezu vedle jaru stojí Smuggler, a předtím jsem si otevřela po večeři pivo, takže je mi trochu teplo a mám se momentálně hezky.


Hahaha.
Já mám to bydlení s klukama ráda. Když si vypijem jednou za uherský rok teda toho panáka skotské, tak si ťuknem na to, aby nám furt stály péra. Proboha, proč to sem píšu? Jooo, asi protože je mi teplo a hezky. A předtím jsme s jedním z nich byli na nákup a prostě hrozně dobře a v pohodě jsme si pokecali. A úplně o všem. A prostě nemusím vážit slova. A můžu plácat, co chci, a oni se se mnou stejně kamarádí. A s holkama se musí vážit slova. Teda většinou.

A i když jsem minulý týden musela umývat záchod od všech těch věcí, kterých by holky v životě na záchodě nedosáhly, musím si říct, že jo prostě. Jsou hodní a správní. A žádní idioti. A vůbec nevím, proč jsem se zrovna teď rozhodla psát článek na blog. A vlastně ani nevím, jak jsem si zrovna teď vůbec vzpomněla na blog. A jo, teď jsme si dali panáka v kuchyni a jestli to chcete vědět, tak nejsem za celý den namalovaná, protože jsem dnes nebyla dál než v albertu, co je pod barákem, a mám zrovna hnusnou pleť a koho to sere. A i když mám na vaně celkem jeden šampon a tři kluci celkem osm nevímjakých přípravků, z toho dva prázdné, co na mě při každém sprchování spadnou, musím se prostě jenom smát tomu, že prý holky toho mají na vaně milion kusů.

A s mým nejmilejším je to totéž. Já uklidím a on uvaří. A stává se to jakousi rutinou. A mám dojem, že on bude tím lepším kuchařem, protože jeho to narozdíl ode mě baví. A máme náš flegmatický nudný rutinní život. Ale já ho mám ráda. Ten život. A jeho taky. A on mě asi taky. Protože si nikdy na nic nestěžuje, i když by mohl. Zatímco já si na něco stěžuju furt. A když já spím a on za mnou přijde a šeptá na mě, tak jsem hrozně naštvaná, že mě budí a že si nechci povídat, zatímco když za ním přijdu já a on spí, tak se jen ospale usmívá a klidně mi odpovídá.

A já vlastně ani nevím, proč vám zde píši tento článek. Joo, vlastně proto, že je mi teplo... a dál už to znáte.

Dnes jsem si v Albertu v Lesné koupila dva radegastové lahváče a muž-pokladní se hrozně smál a ptal se mě odkud jsem. Když říkám, že ze severovýchodní Moravy, tak odvětí, že on je z Karviné a že poznal, že jsem taky částečně seveřan. Brňáci si prý kupujou hnusné slabé sladké pivo, ale my seveřani jsme prý odkojení na hořkém radku. Musela jsem se smát taky. Měl pravdu.

Ve svém rodném městě vystavuji v pizzerii pod kinem. Pro ty, co pochází z mého rodného města a stále velebí mé ilustrace, bežte se mrknout, co tam je. Já vám klidně něco prodám. Za slušný peníz.

No nic, jdu si vydrhnout pleť peelingem a osprchovat se. Zítra musím do knihovny čučet na dětské knihy s božími ilustracemi. A musím jít reklamovat kalhoty, co mi prasky na zadnici po půlročním nošení. Doufám, že to klapne. Mám nejmenší zadek, co ve svém okolí potkávám, takže mechanické poškození mi tam nikdo napsat nemůže. Spíš nekvalitní materiál, řekla bych!

Ahoj!

káčko

A nemyslete si o mě nic špatného.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ash23655 Ash23655 | 6. listopadu 2014 v 9:04 | Reagovat

Tomu říkám emoce:DDD

2 Kamm Kamm | 6. listopadu 2014 v 13:34 | Reagovat

Ash23655: Jééžiiš, nic neříkám. :D

3 Anonym z Porta Anonym z Porta | 6. listopadu 2014 v 13:58 | Reagovat

Tak ráda jsem si od Tebe zase něco přečetla. Mám dnes v Portu lenivý den, takže jsem si říkala co bych roupama, a velmi dobře jsem se tu pobavila. Chybíš mi.

4 Jenny Jenny | 10. listopadu 2014 v 10:40 | Reagovat

<3 :D :D :D Joooo, přátelství s klukama je boží a muži jsou při vaření ukrutně sexy 3:) :D

5 M M | Web | 11. listopadu 2014 v 17:14 | Reagovat

Tento článok som čítala včera v noci, keď som v sebe mala pár pohárov vína a musím povedať, že je veľmi príjemné a zábavné čítať článok od niekoho, kto bol na tom s alkoholovým množstvom v krvi rovnako.
Btw mne je nie len teplo, ale mám ukrutnú potrebu si niekam položiť hlavu a zaspať, moje alkoholove prekliatie. :D

6 Girl with a boater Girl with a boater | Web | 30. listopadu 2014 v 16:11 | Reagovat

Haha. Super článek, pobavila jsem se. Jo, taky se radši bavím s klukama. Jsou prostě víc v pohodě. Tím nechci říct, že holky nejsou, ale hodně z nich jsou samé líčení a tak. Což mě nudí a když se chci bavit o něčem normálním, koukají na mě jako na šílence. Naštěstí znám holky, které, jsou stejné jako já, takže OK. :)

7 Mišuge* Mišuge* | Web | 13. prosince 2014 v 20:17 | Reagovat

Tak já trávím podzimní večery podobně, jen místo panáků skotské si vycucnu u sebe v pokoji dva cidery, které mi zalepí pusu svou třešňovou chutí a z nudy hledám staré blogy, které jsem dřív navštěvovala. Většina z nich už neexistují.
Ale tvůj ano, a vždy, když navštívím tvůj blog, přečtu prvních pár článků (nic se nezměnilo, pořád si chlípná, úchylná a máš svýho basáka :D), a zamířím do archívu (taky jsem pořád stejná, pořád úchylná a pořád si potrpím na nostalgii), kde si přečtu "Fuck Nick"vykouzlí mi to úsměv na tváři, vyžbluňknu u toho další dva tlamolepy a budu usínat s úsměvem na tváři :D

Jsem ráda, že furt blog vedeš, že i tak něco sem tam napíšeš, čehož já nejsem schopná, ale trochu mi to chybí (všichni zatlačme slzu).
P.S. Proč mě máš pořád v oblíbených odkazech? Měla bys to trochu aktualizovat, Kamilo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama