I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Nočně

25. prosince 2013 v 23:46 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Víte, můj loňský vánoční článek byl dost negativní a tak nějak smutně laděný, a přitom byly některé věci doma úplně jiné, než jsou teď. A možná, že i lepší. I přesto jsem ale letos nějak šťastnější a já prostě nevím, jak to dělám, ale i když jde někdy život do hajzlu a ukrutně vás připraví o iluze a vyvede vás ostře z té celoživotní naivity, pořád svůj život považuju za šťastný. Hmm. Asi se prostě obklopuju jen lidma, které mám ráda a kteří mají rádi mě, jinak nevím.


A jo, i přesto, že je můj život asi odsouzen k věčnému nestíhání, tak nějak nevímjak vždycky všechno stihnu do všech těch vražedných termínů a jen mě to posílí ve vědomí, že jsem asi fakt strašně dobrá a šikovná. Protože jestli to ještě nevíte, dělám teď ukrutně do grafiky, což může skutečné grafiky pobouřit, jelikož já s tím nemám skoro žádné zkušenosti. A tak někdo skutečně vydal CD s mým coverem a bookletem a je na to dokonce hrdý! Hahá! A jelikož nás čas velmi tlačil, splácali jsme to tak nějak za víkend a jde to celkem poznat a vlastně doteď vůbec nechápu proč tato kečupovo-hořčičná barevnost. A jo, jak se to všechno vytisklo, tak jsem si všimla asi tří grafických chyb, za které bych se nejradši zavraždila, ale laici to naštěstí snad nepoznají, a za jednu tu chybu vlastně ani tak nemůžu já, ale spíš tiskárna. Ale co.A mám ze sebe děsnou radost, i když je to fakt moje první pořádná grafická věc bez zkušeností, pokud nepočítám takovou maličkost, jakou jsou volební placky do akademického senátu. Huhuu.A tak i když mě čekají úplně nemožné literární zkoušky a jsem na tom hrozně blbě s povinnou četbou a prostě bakalářka na prd a státnicové otázky ještě víc k ničemu, mám Vánoce a mám se hezky. A vy všichni, co fňukáte, že už Vánoce nejsou takové, jaké byly, když jste byli malí, uvědomte si, že hlavně vy už dávno nejste malí. A atmosféra nepřijde sama, tu si musíte udělat vy.

Hnědé kožené vakuum, filajový basový sound, něco pěkného do postele nebo i jinam, abych snad vědomostně nezakrněla nebo co. A spousta dalších úžasných záležitostí. Ne, já si to snad skutečně ani nezasloužím! Ale vážně! A nebo já nevím, čím to je, že mně se vždycky všechny moje dárky líbí. Já z toho mám asi radost už proto, že se tomu říká dárek.

A co vy?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | 28. prosince 2013 v 23:42 | Reagovat

Co na to říct, jsem na tebe tááák pyšná <3 A ten batoh je boží <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama