I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

O moštu, dešti a deviačních momentech

18. října 2013 v 0:03 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Občas, když na mě mrká těma očima orámovanýma černýma hustýma dlouhýma řasama, po tom třiapůlroce kroutím hlavou a nechápu, že je to celé ufuněné velké stvoření úplně celé moje. Hm. Když s ním jdu na přednášku z dynamiky (nebo co?), nesmíme jít za ruku, předstíráme, že spolu vůbec nechodíme, abych tam nepůsobila nepatřičně, i když stejně působím, a pak se mi stejně rozvaluje na lavici ve stylu "nemáme před sebou žádné zábrany". Ach jo. Technické školy jsou sexy. Já bych si připadala tak sexy, kdybych studovala něco technického, ani nevíte. Nic jiného už bych si pak v životě nepřála, fakt. Ti kluci. Všude ti kluci! Ten testosteron by se dal krájet. A do toho já a možná tak další tři holky v přednáškové místnosti plné kluků. A ony po chvíli stejně odešly, asi už je nebavilo poslouchat o deviačních momentech.


A jo fuj, připomnělo mi to straaašně gympláckou matiku a fyziku a rovnice a matice a alfaněco a ble, ale můj milý v brýlích, jež nosí jen na řízení automobilu a na přednášky, který rozumí všem těm kecům o setrvačnosti a přidávání a odstraňování hmotičky z rotoru nebo čeho vlastně nevímzajakéhodůvodu, to je taaaak ach. Vy všichni mužští sociologové, žurnalisté a dějepisci, běžte se bodnout. Vůbec nejste tak hot.

No jo, já vím, že vás to vůbec nezajímá, ale je zde podzim, který z duše nesnáším, takže si hledám radosti jinde, hehe. A že se to v našem novém pokojíčku daří.

A jo, on je podzim hezký, když fakt svítí sluníčko tak, že máte chuť dívat se na ty barevné stromy. Když sbíráte jabka do moštu až do tmy a i když je vám už zima, neodoláte pití ledového moštu, co vytéká přímo z lisu. Když máte pocit, že už je zase to pravé období na to, zapálit si tu hnědou svíčku z Ikey, co voní jako skořice a jabka. Když máte chuť uvařit si nějaký dobrý sypaný čaj nebo nějaký hnusný pytlíkový čaj vylepšit slivovicí a medem. Když můžete hodně dlouho ležet v posteli a nevýlezat z ní. Když začíná ta pravá doba na svařák a teplou medovinu. Ale když se vám zrovna nenaskytuje příležitost k ničemu z tohohle, podzim stojí za prd.

Dneska na Lesné pršelo a mně to na mokrých listech klouzalo tak, že mě málem přejel můj vlastní kufr.

Tak nějak tvořím a zkouším různé způsoby a dumám nad bakalářkou, tak uvidíme. Zatím nic neříkám. Taky se učím nějak základně a minimálně s photoshopem, ale ano, zatím je to opravdu jen minimální.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 18. října 2013 v 10:33 | Reagovat

Technický školy jsou sexy jak kdy, pokud je chlapský prostředí plný existencí, co při pohledu na jakoukoli sukni začínají nekontrolovatelně slintat... :-)

Podzim jsem nikdy moc ráda neměla, ale tak nějak si letos dělám spoustu drobných radostí a je mi fajn.

2 ona ona | Web | 24. října 2013 v 7:03 | Reagovat

Jó, to si vždy říkám, když se už podevadesáté za tu dvouhodinovku z programování hroutím nad načmáranými algoritmy, které ne a ne fungovat tak, jak mají... a najednou mne osvítí a já konečně napíšu tu poslední řádku, a najednou všechno jede jako po drátkách. Tehdy mám sto chutí zakřičet "heuréka" a už si maluji, jak ze mne jednoho dne bude seksí ajťačka.

3 F. M. F. M. | 30. července 2014 v 15:05 | Reagovat

Ten první je super!

4 nerrti nerrti | Web | 18. srpna 2014 v 15:27 | Reagovat

Máš krásnou linku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama