I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

29. září 2013 v 16:19 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Opět mám chuť sepsat si spoustu pro mě nějak důležitých faktů, ale jaksi se k tomu pořád nemůžu dokopat a venku je podzim a ble. A asi se jako zase budu muset naučit klasifikovat hlásky nebo co a jako fakt se mi hrozně chce, když jsem se to učila před dvěma lety těsně před zápočtem a hned po něm jsem to zase zapomněla. A prostorové vytváření je hrozná otrava a zase nesmyslné požadavky. A jako pořád neumím s photoshopem, ale hlavně, že pipinky, co nemají nic na práci, se chtějí učit v ilustratoru a v indesignu, tak se budeme učit pracovat v ilustratoru a v indesignu, ale já se pořád nekamarádím ani s photoshopem, aaaargh.

Nějak mě serou lidi, kteří mi jindy vůbec nevadí, ba je mám dokonce ráda, tak doufám, že je to podzimem a že si na něj brzo zvyknu.


Pozitivnější zpráva: Bydlíme!
I když jsem si do poslední chvíle myslela, že budem žít v Lužánkách pod stanem a že na internet budu chodit do nejbližší hospody. A nene, dobře to dopadlo. Není to naše bydlení vůbec špatné. Víte, já jsem se bála, že když přijdu o Vinohrady, přijdu tím i o výhled na Brno, ale to jsem ještě netušila, že Lesná je taky supr místo, zvláště její počátek. Je to poměrně kousek do centra, ale zároveň je tam zeleň. Jezdí tam i šalina, takže je to pořád civilizace. Je tam čisto, samoobsluhu máme před barákem a nikde žádní naši drazí nepřizpůsobiví spoluobčané. Jo a Jenny mám jen přes cestu, kolem lidlu, přes most a tadááá.

Také si zatím užívám pocit "sama mezi chlapamaaaa". S milým máme supr velký pokoj s balkonem a žádná ukrutná stísněnost, na kterou jsme byli zvyklí, takže v pokoji můžem hrát i fotbal. Vedle máme naše dva ajťáky, jednoho, co se mi chodí ukazovat v tom, co si zrovna koupil a čeká spoustu chvály, a druhého, co nám za zdí hraje na kytaru a přenádherně zpívá. Kytaristi jsou to ale oba. Jsou to milánci a děsní gurmáni a vypadá to, že se snad v tomto bytě budou občas dělávat i společné večeře. Hahahaaaa, málo se těším! To za ně klidně vytřu i podlahu. Jo a hlavně jsou to muži. Takže je můžu seřvat, když po sobě někde zanechají nějaký bordel, a neurazí se. Jo a taky po nich nebudou dlouhé vlasy všude možně. Zatím se mi to bydlení zdá fajn, tak mi to přejte. Zasloužím si to po tom strastiplném hledání do poslední minuty prázdnin a po tom kvantu projetého benzínu kvůli prohlídkám k ničemu.

No a co vaše bydlení? A co škola? A neříkejte mi, že všichni tak zbožňujete podzim. Aaaa. Nerozumím.

Kamm

P.S. Sorry za ten titulek, to zas měli Noři co vymyslet. Hatee-hatee-hatee-ho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marit Marit | Web | 29. září 2013 v 19:09 | Reagovat

Tak já podzim moc nemusím, ale vždycky je tam naděje, že už brzičko bude sněžit. Já totiž miluju zimu - a Norsko. No, o tom taky dost svědčí můj blog. Jinak podle popisu to vypadá jako skvělé bydlení. Já zatím takovéto věci řešit nemusím. S těma lidma jsem to měla ze začátku podobný. Dokonce jsem se málem krutě pohádala s kámoškou. Naštěstí nám oběma rychle došlo, že bez sebe nemůžem být déle jak pět minut, takže zase v pohodě. Tak ať ten podzim rychle přejde.

2 Jenny Jenny | Web | 1. října 2013 v 19:32 | Reagovat

Nevím, jestli je to tím podzimem, já ho mám moc ráda... a pocit "strašně mě serou lidi" mám už pár dní taky :D

Oooo ano, Lesná je žůžo bájo <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama