I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Červenec 2013

Na Colours

31. července 2013 v 14:12 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Víte, já jsem nikdy moc nebyla na ty články, které se ohlížejí za proběhnutými událostmi, na obří výpisky z festivalů rozdělené do několika článků, dokonce mě ani nebralo, dělat nějaké recenze, i když jsem si kolikrát říkala, že bych si založila rubriku Deník výstav, abych si ho nemusela psát ručně, ale ani tentokrát to nebude jinak.

Taky jste byli na Colours? Jste spokojeni? Co se vám líbilo nejvíc? Já tu nejsem proto, abych každému interpretovi věnovala vlastní odstavec kritického textu, ale vy mi do komentářů můžete napsat, co na vás zapůsobilo nejvíc.


You said I was the most exotic flower.

11. července 2013 v 18:28 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Venku trochu sprchlo, po milionu dní jsem se konečně krásně vyspala, kreslím to, co nemám, čtu to, co nemám, a vůbec dělám to, co nemám.


All life is an experiment. The more experiments you make the better.

5. července 2013 v 16:37 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
O tom, že snídám kuře, obědvám meloun, svačím nanuky a dělám věci, které se dají dělat jen o prázdninách. O tom, že teď máme přes třičtvrtě naší malé zahrádky obří nafouknutý bazén, jenž stojí na ne úplně vyrovnaném povrchu, proto se den co den obáváme chvíle, kdy se vylije k sousedům. Hahahaha.

A tak, když zrovna nelikviduji větve prořezané trnky a nechystám se zavařovat (achjo), ležím vypláclá u bazénu, meloun zapíjím pivem a to zajídám nanukem, který zapíjím pivem. Taky vzpomínám na staré časy a rozdívala jsem si O.C. California a mám dojem, že nikdy mi Marissa nelezla na nervy tak jako teď. Ne, že by Ryan byl bezchybný. Seth je skvělý, ten jo! Heeee, prázdninkyyy!