I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Leden 2013

O intimních náladách a jejich květech

17. ledna 2013 v 22:50 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Antonín Sova snad odpustí tento neslušný a krajně nevhodný titulek, který je modifikací názvu jedné z jeho sbírek, protože můj článek nemá s jeho básnickou tvorbou zcela nic společného, ale já už prostě nevím, jaké nadpisy vymýšlet, a názvy jeho sbírek i jednotlivých básní mám zaryté v paměti z důvodu božské působivosti, elegance, noblesnosti a hlavně symboliky. Tak promiň, Tondo.

Takže tak. Mám všechny tři zkoušky z minulého týdne a další jednu z tohoto! Nene, něvěřím! Mně skutečně navždy skončila angličtina! Skutečně mi byly sežrány všechny pindy o číslovkách, futuru a kontrakci samohlásek a dokonce i rozbor staroslověnské věty, i když jsem si nějak nevzpomněla na žádné jiné slovesné vzory nežli lajati a nesti, které jsem aplikovala na úplně všechna slovesa, hahaha! Skutečně mám i metodiku, kterou jsem si stihla přečíst jednou! A mám i všechny ty slavné symbolisty, impresionisty, dekadenty, expresionisty, buřiče i anarchisty! Tramtadadáááá!


Zkouškový vobdobí, už ani nevim, čí su.

6. ledna 2013 v 21:07 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
O tom, jak je zkouškové nelidská příšernost, jak se vždycky naivně těším, až skončí a začne další semestr, který je hrozný taktéž, ale zase v jiných směrech. Jak na mě padla zatím největší vlna prokrastinace a v následujícím týdnu mě čekají tři zkoušky a já si asi myslím, že jsem sežrala veškerý intelekt světa nebo cožeco, takže jsem se ještě nepodívala na učení ani k jedné.


Netradičně na papíře

5. ledna 2013 v 14:19 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Článek o tom, jak je celý svět šťastný, protože zřejmě postoupím do dalšího semestru, jelikož jsem zvládla pro mě něco zcela nezvladatelného. A ano já vím, že vy všichni byste to zvládli levou zadní, ale já nejsem žádný mistr světa amoleta, proto se mi naši drazí Václav Matěj Milota Zdirad Polák, František Ladislav Čelakovský a jim podobní byli schopni podvoliti teprve včera. Hahaha. Myslím, že mi pomohlo i něco shůry. Nu, vy víte kdo! Ten kousek mojí duše, co se rozšířil do trochu větších rozměrů. Miluju to, jeho.