I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Únor 2012

Typiko vesměs romantiko

19. února 2012 v 20:40 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Ach ano, jestli já nejsem skromná, šetřivá a šikovná. Fix Filozofické fakulty Univerzity Palackého už mám skoro vykreslený (neměla jsem k němu naprosto žádný vztah), pastelky používám takové, jaké jsem kdysi dostala, když jsem přispěla na Bílou pastelku (jsou tam i barevné náhodou!) a papíry jsou z druhé strany zkouška z fonetiky.


Hudebňýcy

11. února 2012 v 22:16 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Víte co?
Rozhodla jsem se, že si tedy taky zkusím kreslit tím centropenem, když to teďka tak frčí, a také z důvodu vysokého množství těchto tenkých černých fixů po všech přijímačkách, jež jsem absolvovala. Taky by to mohla být nová velice jednoduchá technika do dalšího semestru do Ilustrace 2, proto si ji zde zaznamenám, a až zas budu potit všechny výtvarné práce až ve zkouškovém, sáhnu po této jednoduchosti a namastím tím pár malůvek na určité téma. Haha!


Josef Množislav Bačkora je bratr Štěpána Bačkory, kdyby vás to třeba zajímalo.

6. února 2012 v 18:44 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Dobře, pořád nemám jeden zápočet kvůli tomu hajzlovi z literárního světa 19. století, i když jsem na něm byla už dvakrát, a podruhé už jsem měla pocit, že o věcech, které se v testu nacházely, jsem už nejspíš i četla, stále jsem prostě do těch posraných patnáctislovných názvů děl s pochybným slovosledem ve stylu mistra Yody "Důvěra v tvého nového učedníka přehnaná může být, stejně jako důvěra tvá v temnou stranu Síly." společně s přesnými datacemi rukopisu, 1. vydání, 2. vydání, divadelní premiéry, 3. vydání a kdovíčehoještě nepronikla. Takže mám třetí pokus, a i kdyby to byl třetí fail v řadě, věřím, že za rok bych to nějak zvládla, já tu školu vystudovat chci a chci a nemůžu dovolit, aby temná strana Síly, v podobě toho sviňáka, ovládla svět!