I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Říjen 2011

Ajronmajdenovic já

29. října 2011 v 20:14 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Mám se dobře asi proto, že jsem doma. Cíleně nemyslím na Tyrolské elegie, polysyndeton a Prvosenky Václava Šolce. Oh damn.

Po dvou týdnech v Brně jsem doma a je to prostě krása. Včera jsem byla dřevorubčit v lese mého strejdy a užila si krásné voňavé přírody, byla jsem zpocená, drsná, se sekyrou velice nebezpečná, s jehličím v rozpadlém culíku, se zasviněnýma kolenama, a prostě celá sexy. Ano, já jsem ta, co zastává teorii, že každá změna je k horšímu, ovšem zaměnit brněnský šum za šum nějakého předvigantického lesa bylo k uňuňání. Nemluvím ovšem o tom, jak mě momentálně bolí i svaly, o jejichž existenci jsem doposud neměla ani ponětí.


Hm.

28. října 2011 v 19:21 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nesnáším podzim.

Jak je větrný, vlhký, lezavý, slizký a všechny ty nejhnusnější přívlastky, které vás zrovna napadnou.

Jak na dušičky obejdu o jeden hrob víc než v předchozích letech. Jak život není fér, Pottere. Jak na nás náš taťka třídní kouká shora a dohlíží na to, jestli pilně studujeme, protože on byl ten, kterému na našich studijních výsledcích vždy opravdu záleželo a záleželo mu na nás i jako na lidech.

Tehdy.


In omnia paratus

1. října 2011 v 20:27 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nebudu vám vyprávět, jak strašně nesnáším literaturu 19. století, jak se musím naučit 30 okruhů ke zkoušce, přečíst 30 knih a ještě napsat seminárku; a jak za to dostanu asi dva uprděné kredity; a taky jak je ten chlap jízlivý, zlý a slizký; protože si nechci pokakat hezký večer ve svém rodném městě.