I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Srpen 2011

Nic v hlavě

30. srpna 2011 v 11:45 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nemůžu vystát ty zamindrákované panice, co mají o ženských ty nejhorší předsudky, a tvrdí, že ženy vesměs nemohou mít rády muže, kteří občas v těch nejvypjatějších chvílích uroní slzu, protože jim připadají jako slaboši, a tak mají zřejmě rády jenom drsňáky! Tohle může říct jenom chudák, který v životě nezasunul, a hledá důvod, proč tomu tak asi je!

Nesnáším lidi, co se zastávají hesla "Sex s kondomem je jako lízat zmrzlinu přes sklo." Tohle můžou říct opět jenom lidi, kteří naprosto nepřemýšlí nad následky, budoucností. Já nevím, až se to projeví, říkejte tomu třeba chřipka, vy tupci!

Nesnáším ty malé holčičky, pozérky, které mají po internetu milion svých profilů a hned za svou přezdívkou hlášení "bisexual". Jsou to všechno kamarádky a všechny jsou bisexuálky, protože to zrovna frčí a protože zrovna přišly na chuť stylu emo, který říká "Homophobia is gay." a zjevně to znamená, když jsi heterák, nejsi ale vůbec in.

Nemůžu vystát lidi, kteří sežrali všechnu moudrost světa a tvrdí věci jako "Realita neexistuje." Lidi, kteří do vás tlačí hovna jako "Ty jsi smutná, protože chceš být smutná." Lidi, kteří mají nějakou svoji postiženou životní filozofii, kterou vám mají neustálou potřebu vnucovat. Lidi, kteří ti říkají, že nic nemáš vzdávat, že se máš celý život hnát za svým snem jak kokot, a na konci života stejně zjistit, že jsi kvůli jedné blbosti během svého života nic nestihl. Lidi, kteří neumí stát nohama na zemi, protože prostě neví, co to ta realita je. Lidi, co se chovají jak Amíci, a mají svůj pošahaný Americký sen, který se jim nevyplní, a oni se pak odstřelí. Lidi, co ti nutí tenhle typ jejich podělané životní filozofie! Ti mě prostě strašně rozčilujou, jak jsou naivní. Je dobré mít sny, ale zároveň zdravé seběvědomí a sebeúctu a umět si ve správnou chvíli říct "Na tohle už prostě nemám." A ne nechat si vnucovat sračky, že máš na všechno. Nemáš na všechno! Takhle to prostě na světě nechodí!

Tak a koncem dopisu ještě p**a zk**vená, ku**a zp**ená.

A to jsem chtěla napsat plnohodnotný článek a stihnu se nasrat hned ráno. Přeji hezký zbytek dne.

Sometimes you have to be your own hero.

15. srpna 2011 v 13:49 | Kamm Flower |  Čmáranice baranice
Tak jakože něco dělám, aby mi přes prázdniny neztuhla ruka, víte.


No Americano

13. srpna 2011 v 13:37 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Strašně by se mi chtělo podívat se do Ameriky.

Ne, že bych snad považovala Ameriku za největší úžasnost a Česká republika zapadákov a že se tam plní sny a lidi jsou tam přátelští a blablabla. To jen moje malá milá švagrovitá Klárka tam není ani tři dny, a i přes skutečnost jak byl debilní chlápek u víz a snažil se ji nachytat na hruškách a jak jsou tam lidi podivní a jak by se mi nechtělo trčet 11 hodin v airbusu a nechtělo se mi ztratit kufr, chtěla bych strašně vidět, jak v Arizoně zapadá slunce za všechny ty kaktusy v té vyprahlé krajině. Aaa.