I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Já, písnička

25. června 2010 v 23:56 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Žiju.


A bez reparátu! Is it impossible?

Jen kvůli odvaze, ne kvůli intelektu. Prostě jsem se přihlásila, víc už se to podělat nedalo. A u tabule to bylo něco strašného. Navíc mi přišlo, že Andre na druhé půlce tabule měla jednodušší příklad než já. Nervama jsem si nemohla vzpomenout ani na to debilní obecné vyjádření kružnice a pak jsem neuměla ani počítat obyčejné rovnice s párem neznámých. Ani jsem se na té tabuli nemohla orientovat. Nic jsem tam nemohla najít. Všechno to bylo tak obrovské, ale zároveň tak těsně před ksichtem. Fuj. A můj výkon byl příšerný. Horák má se mnou svatou trpělivost, já bych si dala jen z matiky reparáty tak tři a on to neudělal. Bůh mu to oplať.

Budu mít nejhnusnější vysvědčení na světě, vážně. Odpor, kentus, nechuť.

Ale žiju.

Včera ta bečka, co jsme ji dostali zadarmo, když se celá třída upsala, že půjde k volbám. Nejlepší nabídka ever.

Mám ráda naši třídu. Mám ráda naši třídu!

Obzvlášť když jsem nečekala, že se sejdeme bezmála všichni. A ti, co nepřišli, ukázali, co pro ně třída znamená. Muah. Žádné novum.

Můj drahý basák a jeho nejlepší přítel se španělkama v rukách. Nostalgie na entou. Tears in Heaven a Nothing Else Matters. Loňský školní výlet. Pocit, že ten kudrnatý spolužák vypadá s kytarou vlastně docela dobře. Naše podivné zpěvy s jednoduchými akordy. Můj bože, on umí i zpívat!

Cesta dvou trosek domů z Krhové pěšky v té největší tmě. Ten s alkoholem zamotanýma nohama a ten s alkoholem rozkošně zamotaným jazykem. Tendence k mumlání, kytara na zádech.

Navnadění na dnešek. Koncert s orchestrem. Hudební vzdělání s vedoucím basové sekce a precizností mého fenomenálního baskytaristy. Třikrát se ztratil v notách jedné písničky. Kdyby s největší naštvaností nevěřícně nezakroutil hlavou, lidi by věřili, že to tam mělo být. Bylo mi líto, že se mu to stalo zrovna přede mnou, když se mu to jinak nestává, jak je rok dlouhý. I mistr tesař se někdy utne. Ve zbytku písniček byl zvuk jeho baskytary ubíjející. Nechtěl si nechat vymluvit, že hrál kromě toho maličkého incidentu v Autumn Leaves skvěle a mně se to líbilo. A nejradši by celé basáctví pověsil na hřebík. Hrozná přehnanost. Chudák. Hrubý pokoncertní žal. Utěšování ho za volantem po cestě z Frenštátu.

Prý jak je možné, že se za něho vůbec nestydím? Imbecilita. Byla jsem pyšná, přes všechno. Hej! Tamten basák je můj! To čumíte, co?!

Billa a nákup jídla, pití. Malinový Kubík!

"Zapomeň! Nebudeš chutnat žádného Kubíka, když to dneska tak nehorázně posral!"

A přece jsem ho ochutnala.
Malinovost.

Rozptýlení, aby už nemyslel na tři ztracení v notách jedné písně.

Zima a ospalost.
Nezáživnost a obtížnost článku.

Jen informace, že prostě žiju no!

Kamille
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | E-mail | Web | 26. června 2010 v 13:23 | Reagovat

Miluju vás :D Oba :D Nět co dodať :D

2 Kamm Kamm | 26. června 2010 v 15:06 | Reagovat

Jenn: A my tebe, ale víš, s kým bysme tě milovali ještě víc... :D:D

3 Jenny Jenny | E-mail | Web | 26. června 2010 v 16:00 | Reagovat

Musíš mu vysvětlit, že mi k šukací posteli přibylo i šukací křeslo :D

4 Fiera- your ♥friend♥ Fiera- your ♥friend♥ | Web | 28. června 2010 v 21:00 | Reagovat

tak to gratuluju k tomu, že nebudeš muset dělat reparát.
Když už si se tu zmínila o bečce, taky jsme do toho se třídou chtěli jít, jenže třídní nám to odmítl podepsat, že prej to ředitel zakázal a cosi kdesi. TAkže z toho nic nebylo- teda akorát byli všici zklamaní. :D Takže těžká závist. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama