I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

I'm just a teenage dirtbag, baby, like you.

6. června 2010 v 11:59 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nesnáším, když nestíhám všechny ty akce, které bych chtěla. Ano, opravdu jsem asociální člověk, ale přicházet o to všechno kvůli tomu, že je několik akcí ve stejném termínu, bolí.

V pátek byla ta akce u Roba, taky jsem se chtěla mrknout na dvě kapely, co hrály v Liře. Včera byl na stadionu ten Rockový kopačák a večer byl u zámku Tanec 2010, který jsem chtěla taky vidět. Teď v pátek bude na stadionu Grill party a vedle v Kolibě hrajou kapely mého bubenického učitele, které musím vidět. Další pátek dělá Marťa chatu a ještě předtím má můj drahý koncert ve Frenštátě, o který nesmím přijít, jelikož bude hrát s orchestrem a se smyčcema a to zní ve spojení s tou jeho basou perfektně, jenom jsem ještě neměla tu čest vidět ho s nimi hrát naživo. Takže tak.

Všechno stíhám.


Ta akce Roba a Alči vyšla pěkně.
A zahrála jsem si na Robovy bicí. Mňam! Akustické Sonory! Rozkošný zvuk! Ale samozřejmě ne před lidma. Jako byste mě neznali. Měl je v obýváku, jelikož akce probíhala částečně venku a ve sklepě, kde na ně normálně cvičí. Pak ovšem přišel můj nejdražší basista i se svým nejlepším kytarovým přítelem a vše bylo v trapu. Přišel blok, před nima nemůžu hrát. Prostě se stydím.

Pak jsme nějak měli všichni lízátka a namáčeli si je do vodky. Nezapíjela jsem ji. Bylo mi líto ji zapíjet, když byla tak kvalitní a chutná. Finlandia od nás.

Menstruační cyklus, který přišel dřív + nezapíjená vodka = hodně špatná kombinace...
Robova dlouhá příjezdová cesta od domu se podobala spíš cestě do pekel. Zakempila jsem to někde u brány.

A tak si dala včera Jenny úžasný status na facebooku:
"Jak poznáš, že je to ten pravý? Když ti na kalbě drží vlasy, zatímco zvracíš a ještě tě hladí po zádech." (Kamille Violet Flower)

Není to vtipné. Tak se laskavě nesmějte.
Naposled mi bylo blbě na akci asi tak před rokem a půl a to už je sakra dávno a tentokrát za to navíc nemohl tak úplně chlast samotný.

V tu chvíli neskonalý pocit štěstí, že se na někoho můžete spolehnout, když se nemůžete spolehnout ani na svoje vlastní tělo.

"Není to fuj. Taky už ses o mě jednou postarala. Mám tě rád pořád stejně, i když přede mnou zvracíš, ale nechceš mi ukázat, jak bubnuješ, a i když zrovna neumíš vyjádřit ypsilon ze směrnice."

A pak už jen celou dobu to vděčné ticho.

Tak trochu zamilovanost, že. Trochu.


Tak trochu podobné vyznání:
"I've got two tickets to Iron Maiden, baby, come with me Friday - don't say maybe. I'm just a teenage dirtbag, baby, like you."

Jsem prostě stejná teenage špína jako ty, zlato.

Svítíčko sluní. Jéé!

Píšu jednu ze dvou slohovek, dělám abstrakci nebo se opaluju. Spím na slunci. Jak nádherný pocit beztrestně spát a ještě na sluníčku.

Kammová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mimi :)) mimi :)) | 6. června 2010 v 21:10 | Reagovat

ah, ah, ah .. Všechno, co k tomu můžu dodat! :P. Závist, přeji ti to, to obojí ve stejnou chvíli, samozřejmě, že přející část převládá :P : )

miss you hun <3

2 Jenny Jenny | E-mail | Web | 6. června 2010 v 22:51 | Reagovat

Už jsem říkala jak je boží a jak ti ho závidím (kecám, přeju:D) ? :D;)

3 Makuška * Makuška * | Web | 8. června 2010 v 18:08 | Reagovat

Ahoj .. jen jsem se chtěla zeptat .. v tomhle článku : http://kvint-essenc.blog.cz/0908/just-boredom jsi psala, že připravuješ nějakou ff s Nickem .. tedy jestli jsem to dobře pochopila. Samozřejmě vím, že není tvoje povinnost psát příběhy a zveřejňovat je na blogu, ale prosím .. promiň jestli je to neslušné .. chtěla bych vědět, jestli z toho sešlo, nebo ještě něco bude. 'Fuck Nick' je totiž nejlepší ff, kterou jsem kdy četla.
Děkuji Makuška *

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama