I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Duben 2010

Když se cítíš jako hňup, umocni se na nultou a bude z tebe jednička

28. dubna 2010 v 22:19 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Dnes jsem nějak bez nálady, ani nevím proč. Prostě jen tak. A to byla ta dnešní skutečnost venku přímo fenomenální. O počasí mluvím. Ach, jak bylo dneska teplo. Krásně. Vlastně je tak od pondělí. Ani jsem nevěděla, že má takhle být. Snad tak bude i zítra, jo. Mohlo by. Snad tak bude už pořád. Do skonání věků.

Máme nějak víc fialových tulipánů než vloni. Yipee! A jsou tam taky žluté a červené. A narcisy a hyacinty v největším rozkvětu.

Přišlo jaro. A jsem ráda, že přišlo i na mě. Je to už měsíc. Nemožné. Máme dlouhodobý vztah, ha!
"If it's you and me forever, you and me right now, It'll be alright."


Just paint the picture of a perfect place!

18. dubna 2010 v 13:20 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Když spolu kráčíme pod deštníkem.


Hating changes

17. dubna 2010 v 22:34 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Drazí bubeníci, pokud bychom byli všichni odhodláni hrát první housle, nikdy bychom neměli soubor. Proto respektujte každého hudebníka na jeho pravém místě.


Prv-ní-do-ba, druhádoba, třetídoba, čtvrtá-doba

13. dubna 2010 v 18:02 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Všimli jste si jak je tráva krásně zelená, když prší? Po zimě teď byla taková špinavá a nízká a prostě fuj a teď jak pár dní prší, docela vyrostla a je taková krásně čerstvá. Zelená. Mám zelenou ráda. Zelená je studená barva. Studené barvy mám ráda vesměs. Teda černou moc nemusím, ale černá vlastně není studená. Je monochromatická. No to je jedno.

Déšť je super. Chci se líbat v dešti. Ale v letním. Nebo aspoň v májovém. Zatím je na úmyslné moknutí zima, ale i tak mi to dělá dobře. Teda působí to trochu depresivně a tohle jaro zatím vůbec není teplé a pěkné a slunečné, ale ono sa to podá, ty si predsa voda, čo ma drží nad vodou.


I will continue to be the same!

10. dubna 2010 v 23:24 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
No nevím, nějak z toho nemám nejlepší pocit. Super.
Jsme spolu tři týdny a už mají všichni řeči, že jsme se změnili. Připadám si pořád stejná.

Prostě jsme se jak idioti snažili, abychom se spolu uměli bavit. Uměli kolem sebe s klidem projít, uměli se pozdravit, uměli se vůbec podívat do očí tomu druhému. Teď už to umíme, umíme spolu být sami, ale prostě to sakra ještě pořád neumíme na veřejnosti! Jako co máme asi tak k hajzlu dělat?!


Much more violet than normal

5. dubna 2010 v 22:29 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Tyhle vesnické akce jednou za čas v sobě něco mají, ale na tuhle jsme se všichni až příliš těšili a moc si ji plánovali, aby se stala něčím fenomenálním.

Z celé akce se mi nejvíc líbila cesta autem tam. Jenom cesta kolem stavárny, když nás moje Janie sbírala po městě, byla perfektní. Doteď nechápu, co za proces v tom autě proběhl, že to bylo jako bychom sjížděly schodiště. A pak taky... Janča je ten prototyp řidiče nadávajícího za volantem, jízda s ní byla perfektní, nepochybně.