I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Březen 2010

For too long now, there were secrets in HIS mind.

30. března 2010 v 15:05 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ten pocit, když jdu ráno do školy, svítí sluníčko, mám rozepnutou koženou bundu, obuté conversky a vím, že mě bude čekat opřený o skříňku.
Ten pocit, že byl celý měsíc po plese stejně mimo jako já. Že pro něho bylo infarktovou situací každé zjištění, že jsem zveřejnila jakýkoli status, i když byl třeba jen o rohlících. Že zveřejňoval odkazy na hudbu a doufal, že si je poslechnu, budu vnímat text. For too long now, there were secrets in my mind, for too long now, there were things I should have said...
Pocit propletené baskytaristiské ruky s bubenickou.
= perfectness


If you've some problem with drumsticks and pencils don't solve it.

27. března 2010 v 13:57 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nějak mám strach o svou budoucnost. Ne, opravdu to není vtipné.

Tak nějak, ani nevím proč, mám ten dojem, že vysvědčení na konci třeťáku bude asi hodně důležité. Vzpomínám, jak jsem si v pololetí říkala, že se všechen ten klasifikační hnus pokusím zredukovat na něco civilizovanějšího. A ono je to snad ještě horší. Já se asi fakt bojím. S matikou je to takový kentus, jaký to snad ještě nikdy nebyl.


Unchanged

23. března 2010 v 14:17 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Tak si myslím, že mě můj stav zadaná zatím nějak nezměnil. Vlastně to na sobě zatím ani nějak nepociťuju. Ale tak trochu psycho to je. Dokud člověk žije občasnými úlety, naprosto netuší, co od takového vztahu čekat.

My to máme o to složitější, že jsme spolužáci. V neděli jsme například diskutovali na ICQ o tom, jak to teda budem řešit v té škole. Pokus o to, abychom si před lidma nebyli cizí, ale zároveň si to neměli potřebu dávat o přestávce na chodbě jako ostatní školní páry. Nelehká situace, věřte.


Kamille Violet Flower je ve vztahu

20. března 2010 v 23:03 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ku**a! P**a! Ku**a! P**a!


I'm afraid, afraid, afraid of it.

19. března 2010 v 19:17 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Konec diskuze. Jsem podělaná jak ještě nikdy. Teda, teď jsem se vzbudila, takže už je to trochu lepší, ale než jsem šla spát, myslela jsem, že se nervozitou zhroutím.

Řekli jsme si, že kašlem na stupidní debaty na ICQ, po kterých se stejně nic nevyřeší. Snažíme se o to, abychom se před sebou ve škole nestyděli jak dva idioti a chovali se normálně. Což nám dvěma samozřejmě nikdy nepůjde.


My name is Indifference. Nice to meet you.

17. března 2010 v 16:55 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Tak si říkám, co si o mě teď asi myslí. Jo, vždycky věděl, že jsem blbá a já si tak před ním vždycky i připadala, ale tohle byl extrém.

Nebuďte sakra blbé a nikdy si nic nezačínejte se spolužákem! Buďte rády, že váš vysněný nezná správnou hodnotu vašeho intelektu! Važte si toho, že se před ním nemusíte shazovat kvůli svojí neskutečně slabé inteligenci! Můžete si hrát na jakkoliv chytrou, a i když budete sebeblbější, nemusí se to nikdy pořádně dozvědět... pokud s ním nechodíte do třídy.


Exactly the same

16. března 2010 v 22:41 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Potřebovala bych napsat článek, ale jsem hrozně unavená. Dneska extrémně.
Ze školy jsem hnala, abych si stihla na hodinku zdřímnout, jelikož jsem pak měla bicí, z těch jsem dolezla domů a hurá na doučování z matematiky, kde jsem dvě hodiny přemáhala spánek, takže z ní stejně nutně nemůžu nic chápat. Milé. Nemáte ponětí, jak strašně jsem se bála, abych tam neusnula. Upírala jsem oči do zářivky, aby mi slzely a kousala se do svého někým prokousnutého rtu, aby mě to bolelo, a nechtělo se mi spát. Překonala jsem to. Šikovná holka.

Nicméně ze svých pocitů se vypsat potřebuju. Fakt jo.


My lip still hurts. No, it isn't funny. xD

14. března 2010 v 20:03 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Mám chuť napsat nějaký hodně smysluplný článek o tom, jak se zas chvilkově cítím dobře.
Hergot, já ho žeru! Myslíte, že už jsem to někdy říkala?!

Včera mi napsal na FB. První! Chudák, říkal, že měl to konverzační okno otevřené asi hodinu a prostě neuměl zmáčknout ten podělaný Enter. Řekněte mi, proč jsme na tom tak stejně? Ve své podstatě mi to připadá děsně vtipné.

Jeho první otázka. "To jsme to zas včera rozjeli, co?"


Once again, please

13. března 2010 v 12:30 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Jedna nevinná třídní akce v naší milé nekuřácké Schlattauerově kavárně, kde čepujou čtrnáctku. Oslava Maru a Johnyho narozenin. Naivní představa, že jen posedíme, popijem, přinejhorším se zrušíme, ale nic víc.


Fortuna major

8. března 2010 v 13:43 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Přišla jsem na to, proč je poslední dobou všechno tak jiné a debilní. Nikdo není šťastný.

Vlastně ani já ne. Teda samozřejmě, nic mi nechybí. Mám kámoše, nerozvedené rodiče, skvělý vztah s bráchou, na gymplu se zuby nehty pořád držím, finanční krize nás moc nezasáhla, všichni jsme v rámci možnosti zdraví, nikdo neumírá. Jenže...

Člověk je tu od toho, aby si pořád na něco stěžoval. Ne, o tomhle to není. Já si jen prostě nemůžu vybavit chvíli, kdy jsem si naposled připadala šťastná. Jako opravdu šťastná. Alespoň krátkodobě. Takový ten pocit, jak máte hlavu v oblacích, nemáte strach z času a když se procházíte, připadá vám, jako byste spíš tak trochu levitovali, vznášeli se.


*i remember when we kissed, i still feel it on my lips*

6. března 2010 v 18:14 | Kamm Flower |  Creation*
Podnapilost, čišící z očí našeho společného spolužáka, byla zjevná. Jeho stupidní nápad se však v tu chvíli rovnal nejlepšími nápadu v životě perfekcionisty. Vzal nás oba kolem ramen a donutil k pohledu jeden na druhého.
"Je Valentýn!" Ani jednomu z našich dvou, choře myslících alkoholem otupělých, mozků nedošlo, co je na tomto dni tolik speciálního.
"Líbejte se." Jak otevřené a bez obalu. Řečeno jako dvěma mentálně retardovaným. Přemýšlení, co to asi znamená líbat se. Bez povzbuzování by to nešlo? Nešlo. Má dobrá kamarádka, která mě věčně nutila stáčet pohled k zemi, koktat, zadrhávat se v určitých situacích a žmoulat si okraje rukávů, se přihlásila o slovo. Vítej, má milá stydlivosti.


Spontaneously?

3. března 2010 v 21:03 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Já ani nemám takový dojeb. To je spíš takový, řekněme, permanentní chtíč. Ne sexuální chtíč, spíš takový všeobecně fyzicko-sociální. Prostě bych mu občas potřebovala být blíž a prohodit s ním pár slov.

Nemůžu ho prostě nechtít, když si dá na FB status jako:
"J.S. se dostal k heterocerkním a homocerkním ocasním ploutvím a dává přednost baskytaře před zábavnou biologií..."
Hergot! To je on jak vyšitý! To jeho typické antišprtství, ale přesto se vsaďte, že z té bioly bude mít lepší známku než já! Nene! Hohó! Takhle to dál nepůjde! Nikdy bych neřekla, že se mi na někom bude líbit takové lajdáctví... Jenomže kdybyste viděli ten jeho výraz, když opět nemá učebnici angličtiny a k tomu ani sešit na písemky a Krouská mu vážně nabízí, že pro něho ostatní uspořádají sbírku, aby si ho byl schopný konečně pořídit... You have no idea.
Hlavně, že si hodlá kupovat basu za osmnáct litrů.