I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Hard to describe

28. února 2010 v 18:11 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ne, není to lepší. Dost uklidňování.
Ale jo, možná je. Je to pořád stejné. No aspoň to není horší.

Hlavně to není skvělé do té míry, že by se na mě s absolutně rozjařeným úsměvem otočil při nějaké ultra vtipné situaci, co se stane v hodině, jak tomu bylo skoro celý týden předtím, než se nám to stalo. To jsem sama nechápala, co se děje, ale užívala si to, jenomže kdo tušil, že se to vystupňuje v onu skutečnost?

Ano, teď tu o tom mluvím jako o největší tragédii světa, ale nic se mi neděje. Zas jenom trpím svojí potřebou hrozně se politovat, ale tak radši si těmahle brakama zahltím jenom blog, než s tím otravovat i někoho ve skutečnosti.


Jenomže...! Sakra, tak co mám dělat?!

Ono to v té škole není zas až tak špatné, nedívá se na mě v situacích, kdy čeká, že bychom se mohli střetnout, ale je pravda, že když se o přestávce otočím, tak mě občas z jeho pohledu až zamrazí.

A nejhorší, že tu řeším jenom blbé dívání. Jak nějaká malá, naivní, stupidní třináctka! Ne, povýšila jsem na desítku! Spíš degradovala. Bože, tohle jsem dělala v sedmé třídě! Prober se už se sakra, ty debile!

Jo, mimochodem už jsem viděla ty fotky. Na to, jak mě strašili, že je dají na FB, jsem čekala něco hodně kompromitujícího. Trapas. Ani to nestojí za řeč. Nic tam nejde vidět. Milion fotek, kde tak na dvou jde vidět, že se objímáme. Na jedné já vytlemená jak debil, na druhé on přitisknutý na mě s blaženým úsměvem, který - jak řekla Janča - vypadá, jako by sám říkal:
"Bože! Já ji držím!"

A tak jsem zas jednou v hajzlu.

Nevím, jestli to má na mě nějaký hlubší vliv nebo je to jarní únava, ale jestli jsem dřív měla chuť celé dny prospat, teď mám takovou akutní potřebu. A nemůžu s tím nic dělat. V úterý nám odpadla ruština a byli jsme spojení s němčinářema, tak jsem v klidu zařezala na lavici, ve středu přednáška o budoucnosti jaderných elektráren a normálně jsem zalomila v aule. Ne, nemám nějaké zábrany. Probrala jsem se až na konci, při dotazu hodném studenta střední školy gymnaziálního typu:
"A co je to vlastně to jádro?"
Já už nejsem schopná ani zaspat jako normální člověk, že třeba bouchnu po budíku a spím dál. Ne, já vylezu z postele, udělám si čaj a usnu až u snídaně. Asi bych se sebou měla začít něco dělat. Jenom jarní únava, jenom jarní únava. Uklidňuju se.

A všeobecně to přicházející jaro nějak na všechny leze! Po škole je těch podělaných muchlujících se párů snad ještě víc, než dřív. Na FB má každou chvíli někdo, že je ve vztahu. A to i lidi, do kterých bych to vůbec neřekla.

I v naší třídě je to takové divné. Všeobecně se ví, že by pár lidí chtělo někoho ze třídy. Třeba ten spolužák, bez kterého bychom se s k sobě s basákem nikdy nedokopali, chce už od prváku jednu spolužačku, jsou nejlepší kámoši a ona si teď začne chodit s jedním borcem z áčka! A ještě s takovým... It doesn't matter.
Jenomže basista a já, jsme v čele, protože jsme spolu na rozdíl od těch ostatních něco měli. No paráda.

Ale stal se pokrok. Po dlouhých večerech, kdy oba vysedáváme na FB, kdy už normální lidi spí, jsem zveřejnila odkaz na Youtube s popiskem hard to describe.


Ani ne pár sekund a dal, že se mu to líbí. Jo tohle je pokrok. Pro nás dva určitě.
Navíc... nevím proč, ale tenhle song, původně od Metallicy, pro mě celkem dost znamená. Ale Apocalyptica tomu dává zase úplně jiný rozměr. Jo, snažila jsem se to hrát u Terez na její elektriku, naivita. Vtipné.

Už to seru nebudu se tu dojebávat.
Nejhorší je, že on na to asi tak úplně nezapomněl. Cítím, že existenci toho druhého vnímáme ještě víc, ale oba to ignorujeme.
Jako na FB, oba střídavě komentujem něčí status, ale donutit se napsat tomu druhému, to ne. On vlastně ani nemá důvod, proč by to dělal, tak čemu se divím?

Konec zbytečné diskuze. Kdo má furt číst tu moji podřadnost... Ne, že by snad někdy moje články vyjadřovaly něco hluboce intelektuálního.

A tak nějak nevím. Aspoň se mám na co těšit do školy. Ale zároveň? Co oči nevidí, to srdce nebolí. Takže by asi bylo lepší nevidět ho denně. Jenomže nevidět ho denně, tak je teď taky vše úplně jinak, že ano...

Nic nepodporuje vzplanutí lásky tak jako polibek, neboť nevede k ukojení a vyvolává sladké naděje.

Tak tohle je přesné, ale o lásce myslím netřeba mluvit. Snad!

Už mě to ale neba.
Kamille
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mimi :)) mimi :)) | 28. února 2010 v 20:07 | Reagovat

zaprvý.. kamilo di už do prdele s tim podceňováním, už mě tim vážně ročiluješ :///

no a dál.. co Ti k tomu napsat?? :/ Je to .. těžký. Jen je asi dobře, že sis připustila, že to prostě není lepší :P ..

jinak.. nechci psát, že pokud tě to potěší .. ale jsem úplně, naprosto, totálně a hrozně v prdeli :D .. pátek - ples. A dopadlo to blbě . Možná že o tom napíšu na blog, pokud budeš chtít - ty speciálně :)

btw - "Třeba ten spolužák, bez kterého bychom se s k sobě s basákem nikdy nedokopali, chce už od prváku jednu spolužačku, jsou nejlepší kámoši a ona si teď začne chodit s jedním borcem z áčka! A ještě s takovým..." .. aha hm, bezva no, to sem potřebovala slyšet :/ :( :D

miss uuuuuu hun <3

2 Kamm Kamm | Web | 28. února 2010 v 20:40 | Reagovat

mimi: Ne, Michaelo, to ty mě sereš! Oni jsou sice nejlepší kámoši od prváku, ale mezi váma dvěma to od toho prváku sakra jiskří! To je naprosto jiná situace! :/

O tvém naprosto v-prdelním stavu mě ujišťuje tvůj Facebook a Twitter a nevím, sakra, jak ti mám pomoct, ale jako by mi nestačil můj vlastní dojeb, dojebává mě i tohle! O plese chci vědět všechno, takže se, doufám, rozepíšeš! :)

Ne, není to lepší. Tyhle věci potřebují strašnou spoustu času, kterou ty aspoň na rozdíl od mně máš. :) Proč jsem po něm, do prdele, nevyjela už v prváku?

still trusting, dear hun <3

3 mimi :)) mimi :)) | 28. února 2010 v 21:06 | Reagovat

no vešekeré naděje o jiskření jsou ty tam, má milá Kamilko .. :)) ten článek napíšu, ale až zítra.. ted na to nemám sílu. Ani trošku. Ale zítra ho čekej hun =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama