I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Únor 2010

Hard to describe

28. února 2010 v 18:11 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ne, není to lepší. Dost uklidňování.
Ale jo, možná je. Je to pořád stejné. No aspoň to není horší.

Hlavně to není skvělé do té míry, že by se na mě s absolutně rozjařeným úsměvem otočil při nějaké ultra vtipné situaci, co se stane v hodině, jak tomu bylo skoro celý týden předtím, než se nám to stalo. To jsem sama nechápala, co se děje, ale užívala si to, jenomže kdo tušil, že se to vystupňuje v onu skutečnost?

Ano, teď tu o tom mluvím jako o největší tragédii světa, ale nic se mi neděje. Zas jenom trpím svojí potřebou hrozně se politovat, ale tak radši si těmahle brakama zahltím jenom blog, než s tím otravovat i někoho ve skutečnosti.


"You were everything, everything that I wanted."

22. února 2010 v 23:12 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
"It's nice to know that you were there,
thanks for acting like you cared.
And making me feel like I was the only one,
it's nice to know we had it all.
Thanks for watching as I fall..." *překlad


Can I have some eye contact, please?

20. února 2010 v 0:00 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Vážně to není jednoduché.
Možná bych měla někoho poprosit o odbornou pomoc. I might be looking for help!

Tak jestli jsem si myslela, že už to mezi náma teď bude v pohodě, asi jsem se mýlila. Teda myslím, že mě už se daří držet si tu svoji navenek veselou (=ne dojebanou!), lhostejnou (=naprosto nic neřešící!) a civilizovanou (=ne chtivou!) masku, dokonce do té míry, že jsem schopná se na něho beztrestně podívat.


Esse est percipi.

18. února 2010 v 19:48 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
"Být znamená být vnímán."

Sakra. Nemá to žádný další vývoj.
Já ale potřebuju další vývoj. Pocit, že si na mně respektive aspoň na to třeba... vzpomene?

"Každopádně jsem rád, že jsi napsala, protože mě to dneska ve škole celkem sralo... doma jsem nad tím pořád přemýšlel... jestli jsem ti neublížil nebo něco..."

Cítím, že potřebuju být vnímána. Vnímána jeho osobou. Vnímat, že mě vnímá on.


The fucking "green circle"

16. února 2010 v 14:29 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Takže... využila jsem toho po**baného zeleného kolečka, co vidíte na FB, když je někdo online a prostě to udělala. Už včera večer. Uff.

Napsala přijatelně milou, ale ne přeslazenou formu oslovení jeho jménem. A tak 40 minut ťukala rukou těsně vedle tlačítka Enter, než jsem se vážně odhodlala.

A tak jsem umřela. Again.


Why I'm still dead

15. února 2010 v 16:35 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Já jsem tak hrozně v hajzlu, že ani nevíte.

Nebudeme spolu chodit, vážně ne. Nedokáže si představit, že by byl s někým ze třídy. Neříkala jsem tohle já sama tak před půl rokem? No, aspoň, že se shodnem. Nevím, proč jsem byla tak naivní a myslela si, že když se to stane, bude to pak v pohodě. Nebude. Měli jste mi říct, že ho budu chtít ještě víc. Můj bože, ale jak víc!


When I kissed someone who I wanted to kiss a long time

14. února 2010 v 19:08 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Takže...
Uf... ... ........ .. !
OH MY FUCKING GOD!

Dvě čtrnáctky u Schlattauera pro začátek a k tomu několik panáků Fernetu na samotném plese. Při vzpomínce se mi zvedá kufr. Zvládla jsem to. Divíte se? Já taktéž.


Zmatená a ztracená, nehorázně zvrácená?

12. února 2010 v 22:36 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Po dlouhé době mě titulek napadl sám od sebe a mám ho napsaný před začátkem článku. Nebyl problém ho vymyslet.

Spíš je tu jiný problém. Klasicky. Možná bych ty svoje malichernosti měla přestat nazývat problémy, protože až přijde opravdový problém, asi se zhroutím.


All about cold

8. února 2010 v 23:06 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Tak, asi umřu.
Konec jarních prázdnin. Proč jsou jarní prázdniny v únoru? Kvůli možnosti provozovat zimní sporty? Už jsem říkala, že mám k zimním sportům silnou averzi? K zimě samotné? Celé jsem je prospala a pročetla.

Máte někdo nápad, jak spolehlivě přežít do začátku dubna, kdy jsou další prázdniny? Dneska u oběda jsme se o tom nějak bavili a nějak došla řeč na můj permanentní spánek. Zaspávám podzimní deprese, poté mám zimní spánek, následuje zaspávání jarní únavy. Léto je v podstatě jediné období, kdy to se spánkem nepřeháním, protože je horko a v tom se moc spát nedá. Nicméně teď je venku naprosto odporně, nepříjemně, kentusácky, hnusně a kdovíco ještě, takže nezbývá, než to do těch Velikonoc opravdu prospat. Teoreticky bych to mohla prokalit, při čemž by mi bylo i teplo , ale to mi moje finanční situace jaksi nedovoluje.


Masterpiece

3. února 2010 v 15:54 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Nuže, asi bych měla napsat nějaký ohromně inteligentní a zdůvodňující článek, proč mám nový design. Víte, já ani nevím. Prostě jsem měla chuť na něco nového. Možná mě k tomu tak trochu nakoplo i to, že má nový design Jenn a že slečna Killinkovitá opět začala blogovat a nový design má taky. Ne, že bych se nechtěla nechat zahanbit. Tím to není, fakt ne.


The best mate?

3. února 2010 v 0:52 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Víte, co mě štve? Ano, už zase mám problém. Není vážný, jen prostě...

Nikdy jste si nepřáli mít nejlepšího přítele? Teď nemyslím pět vašich nejlepších kamarádek, na které nedáte dopustit v čele s tou, které věříte nejvíc, svěřujete se jí se vším a když se s někým vyspíte, ona bude ta první, která bude znát detaily. (fuj?)

Myslela jsem nejlepšího přítele, jakožto mužského pohlaví. Mít za nejlepšího kamaráda kluka. Vždycky jsem to chtěla, ale nikdy jsem to neměla.