I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Prosinec 2009

The user Kamm Flower has screwed it up again.

29. prosince 2009 v 0:01 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Zas jsem něco podělala. A táhne se to se mnou furt. A už mě to nebaví. Štve mě to. Přímo mě to s**e!

Zase paní nespokojená. Tento měsíc jsem odmítla jednoho kluka a druhého odmítnu. A je příšerné, i když o tom jen mluvím, natožpak jak to teď vidím napsané černé na bílém. Jsem špatná. A pak si ještě stěžuju, že s nikým nejsem. A ano, nyní vás vyvedu z omylu, nejsem zas tolik obletovaná, že bych od sebe musela davy odhánět bičem, jen se to teď nějak sešlo. A když jsem viděla, co udělalo slovo kamarádství s tím prvním, tak se bojím toho druhého, ještě když v prvním případě šlo o jednoduchou záležitost.

Jelikož s tím druhým jsem se jaksi... Suffice it to say that we have been kissing... twice. A neměla jsem to nikdy udělat! Nevím, co jsem si myslela! Teď mu budu muset na Silvestra říct, že je to sice milý kluk a vážím si ho, ale na nic jiného než kamarádství to nevidím. Sakra, ale mě to štve. Furt všichni říkají, jací jsou kluci hajzlové, ale přemýšlejte, dámy. Jste lepší? Hm, vy možná jo, já ne.


All I want for Christmas is you... and one thing too.

20. prosince 2009 v 13:41 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Já bych strašně chtěla nebýt naivní a blbá a pod stromeček bych si nejvíc přála chovat se dospěle a nemít myšlení máleho dítěte.

A to vše jen proto, že věc, kterou si přeju dostat úplně nejvíc není dospělost, nýbrž ta věc, která ze mě dělá toho povrchního materialistu, i když jsem ve věku, kdy bych měla brát Vánoce jako příležitost být s rodinou a s těmi, které mám ráda a užívat si té atmosféry, ne, se chovat jak malé děcko a být uražená, když nedostanu, to co si přeju.


*no idea*

11. prosince 2009 v 21:20 | Kamm Flower |  Creation*
,,Co je na tom?" Nechápavě zamumlal s plnou pusou a pomalu přešel k odpadkovému koši. Komicky rozkošný polknul šťavnaté sousto.
,,Prostě si… nejsem jistá." Poškrábala jsem se nervózně ve vlasech na temeni. Naoko naštvaně si oddychnul. Znělo to jako slabé zavrčení. Ostré probliknutí zářivky jako by naschvál podtrhlo tenhle moment neshody.


Ochoč si mě... prosím!

10. prosince 2009 v 20:47 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Jeden z těch dní, kdy si říkám, jak vůbec můžu být taková trubka?! Ani nevíte, jak se stydím. Jsem naivní.
But don't be afraid of it... Muži jsou vždy na i v ní.


Strašně měním názory... dneska

2. prosince 2009 v 21:37 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ale fakt hodně a nevím proč.
What's wrong with me? Něco je špatně?

Mám takový divný pocit... možná trochu dobrou náladu a nevím proč. Vážně je to divné, poslední dobou se mám spíš hrozně. Ale dneska? Netuším. Není žádný zvláštní důvod.