I want to do with you what spring does with the cherry trees.
- Pablo Neruda

Březen 2009

10.) Kamarádi?

31. března 2009 v 20:20 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Celý týden jsme se neviděli. Nevím, co se s ním stalo. Ze začátku mě napadalo, že mě třeba nechce vidět, ale přece není malé dítě, aby se přede mnou schovával. A hlavně, přece nepřestane chodit do školy úplně. Nechtěla jsem si to přiznat, ale v laborkách bych bez něj byla v pasti. To on všechno měřil, míchal a sledoval, já jen zapisovala hodnoty, na tom totiž nic zkazit nešlo.


Sivódňa tricátovo márta

30. března 2009 v 15:11 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Takže, dneska to v podstatě celkem ušlo. Ráno jsem se sice probudila a všude byla kvůli posunutému času tma jak někde, ale nakonec jsem i docela stíhala, což se teda dost divím. Zdá se, že se nějak lepším a už zas pro změnu chodím do školy na čas. Ale nedělám si iluze, to zas přejde. Dokonce jsem měla tolik času, že jsem si stihla i pustit JB a udělat si nostalgicky dva culíky.


9.) Konečně a nečekaně

29. března 2009 v 10:56 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Bylo mi to líto. Nechtěla jsem se s ním hádat, ale s náma to snad prostě ani jinak nešlo. Nikdy jsme se na ničem neshodli. A přesně proto jsme spolu nemohli být. Byli jsme oba tak… jiní. K sobě bych čekala nějakého normálního kluka, tmavovlasého intelektuála a k němu? Spíš nějakou druhou Miley Cyrus. Doteďka nechápu, jak jsem se dostala do těchhle vyšších vrstev.


8.) S rodiči

28. března 2009 v 13:36 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Byl to přesně týden po té nehodě s autobusem. Ta čísla byla děsivá. Tři dívky, dva chlapci a řidič, který usnul za volantem, byli mrtví. Pět dalších leželo stále v nemocnici. A já? Kromě lehkého otřesu mozku a rukou a obličeje poškrábaného od střepin to nic nebylo.


Sivódňa dvácať vasmóvo márta

28. března 2009 v 13:29 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ahoj.
Jak se máte? Já celkem v klidu, ale dopoledne jsem na zahradě ořezávala stromy, a tak mě příšerně bolí ruce. Vlastně se divím, že vůbec píšu. No, naštěstí mám dopsaný další díl Fuck Nick!, takže o nic moc nejde. Hej ale víte, co?


7.) O trochu déle...

25. března 2009 v 20:26 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Jsem tady už měsíc. Víc než to. Vůbec mi to tak ale nepřipadá. Neříkám, že už jsem si zvykla, to mi bude ještě chvíli trvat, ale tak nějak už mi to tu připadá trochu lidštější. Splynula jsem s davem. Pochopila většinu kalifornských manýr, spřátelila se s Kate a Janie, a taky už snad konečně dokázala být s Nickem na jedné vlně. Štve mě pořád, ale spíš než on sám mě štve jeho blízkost. Nejsme spolu zas tak často, občas se potkáme u skříňky, prohodíme pár slov, jenže v chemii? Umírám. V laborkách si oproti němu připadám tak… tupá? Blbá? Jo, je to ten správný výraz. Z toho zpočátku vygumovaného zpěváka se stal můj normální spolužák a hůř, spolužák chytřejší než já, alespoň na chemii určitě. Neříkám, že jsme dokonalý tým, neshodnem se v ničem, jen prostě, radši než abych mu odporovala a trpěla to, že se mi při každé příležitosti jeho černé oči vpíjejí do mých, uznám svoji chybu. Nemůžu za to! Jen jsem z něho prostě nervózní, ale to už jsem říkala snad tisíckrát.


Sivódňa dvácať trétěvo márta

23. března 2009 v 17:52 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Zdravím.
Sleduju jak dneska spousta lidí přichází na můj blog a nikdo nenechá komentář. Nevyčítám, nic neříkám. Raduju se. Ta spousta totiž čeká na můj další díl, můžu tomu věřit? Spíš radši ne, ovšem pokud ano, jsem maximálně potěšena, jen musím opět sklamat. Člověk píšící Fan Fiction nesmí být toliko zaměstnaný jako já. No jasně, nemám nic na práci, neříkám, že se furt učím, ale teď už vážně musím. Zítra píšu z chemie a neumím ani čárku. V pátek z dějáku 20 stránek, asi 50 dat, z toho si pamatuju jen 1415 - upálení mistra Jana Husa, a to nám testu nedá, protože mu bude jasné, že tohle ví i ten největší debil. Během týdne bych taky měla psát z matiky z logaritmů, děsím se. Zatím tám mám sice 3-, což je na mně nadlidský výkon a připadám si jako robotický stroj, ale taky to není žádná sláva a za pět minut jdu na doučování z fyziky. Sakra...


6.) Druhá pomoc?

22. března 2009 v 11:12 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Ráno jsem se cítila kupodivu dobře. Tedy dle rámce možností. Žaludek se ani neozval, zato hlava jako střep. Vyhrabala jsem se z postele a došla až ke stolu, kde jsem si už večer nachystala Aspirin s vědomím, jaké to se mnou ráno bude. Zapila jsem hned dva kousky a vydala se do koupelny za kulturou, abych se mohla vydat napospas škole. Co to jsou taky za blbé nápady, dělat takové akce v neděli?!


Sivódňa dvácať vtaróvo márta

22. března 2009 v 11:10 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Zdravííím!
Ha, takže hned k začátku, ani nevíte, jak mě strašně těšíte, že ty moje bláboly čtete a ještě k nim píšete tak pěkné komentáře. Klasik by řekl, že to cítí u srdíčka, ale já tyhle rádoby srdceryvné řeči nemusím, a proto jen říkám, že jsem prostě hrozně ráda.


5.) Sweet Sixteen

20. března 2009 v 20:26 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Janie a Kate mě vytáhly nakupovat. Upřímně, ze začátku jsem z toho moc nadšená nebyla, ale musela jsem přiznat, že jim můžu být vděčná za to, že se se mnou vůbec baví.


Sivódňa dvácatovo márta

20. března 2009 v 20:04 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ahoj moji milí,
máte se? Já celkem jo, je konečně pátek! Ha! Paráda a špica! A prostě poho, pohodička, pohoda. Vždyť to znáte. Já vím no, raduju se z naprosté blbosti, ale ani nevíte, jak strašně se těším, jak budu spát zítra ráno až tak do 11. A né vstávat o půl sedmé.


4.) Chci domů

17. března 2009 v 18:02 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Po celý zbytek pátečního odpoledne se mnou nebyla rozumná řeč. Většinou mě věci, co mi lidi řeknou, moc nerozhodí, protože jde o nějakou blbost. Jenže tohle… tohle byla pravda! Řečená na rovinu a pěkně do očí!


3.) Nic horšího než laborky

15. března 2009 v 20:32 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Byl pátek, hurá! Konec tohohle ubohého týdne, řekla jsem si a vlekla se pomalu a unaveně a už jsem se nemohla dočkat toho, až budu zas doma. A to mě měly ještě dneska odpoledne čekat laborky! A to, pozor, z chemie! Já je nechtěla, ale jako výběr z pěti exaktních předmětů jsem si vybrala radši matiku a chemii než snad biologii, fyziku případně astronomii, nic blbějšího než počítání hvězd neznám. Miluju pohled na noční oblohu, ale to je něco úplně jiného, tam člověk nemusí počítat vzdálenosti mezi souhvězdími a kdoví co všechno. Tyhle přírodní vědy celkově přímo nesnáším, a nejradši bych je úplně zrušila, ale dělat se nic nedalo.


2.) Jsem zraněná

15. března 2009 v 11:32 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Ráno jsem se rozhodovala, jestli vůbec jít do školy. Samozřejmě jsem musela, jenže… Co když na mě nenechají nit suchou? Byla jsem tam jen jednou a ještě takový výstup. Vlastně o nic nešlo, když si to tak všechno promítám nazpět, nikdo jiný by mu přece nepomohl, můžu na sebe být pyšná. No jo, ale kdyby to byl někdo, někdo anonymní a ne Jonas, jo, ten Jonas.


1.) Pro začátek

14. března 2009 v 18:17 | Kamm Flower |  'Fuck Nick'
Nějak jsem se necítila ve své kůži. Ostatně kdo jo první den v nové škole. Já se stěhovat nechtěla. Odsud z Kalifornie je to do Kansasu celkem kus, takže na to místo, kterému budu prostě vždycky říkat domov, už se asi nedostanu. Jo jasně, je mi něco přes 16, v tomhle věku už ti, co si říkají normální, mají řidičák, takže bych se tam sama nějak dopravit mohla. Jenže já? Zbláznili jste se? Při představě, že sedím za volantem téhle kovové obludy, se mi husí kůže rozbíhá po celém těle. Bojím se, prostě z toho nemám dvakrát dobrý pocit a skateboardu jsem dávala vždycky větší přednost.


Sivódňa četýrnacatovo márta

14. března 2009 v 14:50 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ahoji moji milí ,
máte se? Já celkem jo, sice mě fakticky štve, že už mi skončily prázdniny, ale tak s tím já sama nic nenadělám, že.


Sivódňa trinácatovo márta

13. března 2009 v 17:51 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám. Marně si hledám tep...

Nějak nevím. Moc, co psát, ani co si myslet. Ach jo.
Jediné, co mi teď tak jde, je poslouchat When You Look Me In The Eyes od Jonas Brothers. Ani nevím, proč je mi dneska tak divně. Smutno. Vždyť mi přece nic nechybí. Mám rodinu, která mě má ráda, kamarády, kteří mě berou, jsem zdravá, chodím na gympl (sice prospívám jen tak tak, ale už to, že tam jsem a furt mě nevyhodili, bude znamenat, že v té hlavě asi něco mám). Tak na co si pořád stežuju? Vždyť mi nic není, nic nepotřebuju.

Já jen, taky si prostě někdy potřebuju teenagerovsky posmutnit, tak to prostě je. Jen nevím, co to na mně teď tak divně dolehlo. To bude tím depresivním počasím.


Sivódňa adínacatovo márta

11. března 2009 v 19:27 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ahoj děcka,
máte se? Já celkem jo, to bude těma prázkama. Včera jsem byla nakupovat, ale celkem mě to sklamalo. Nevím, koupila jsem si fialové rifle, jarní béžový kabát a impregnační sprej na svoje fialové kozačky. A všechno je to takové... no nevím, je to sice pěkné, ale nemám z toho takovou radost jako mívám jindy a navíc jsem si chtěla koupit nějaký normální svetr na knoflíky a pak ty boží streetové boty, jenže když je někde měli, tak byly široké jak boty na skate, a ty nechci, protože už mám jedny asi dva roky a jiné nechci.


Old school nálada

8. března 2009 v 14:13 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Dneska venku konečně trochu začalo svítit sluníčko a mně úplně chytla oldskůlová nálada. Když jsem projížděla různé internetové obchody, tak jsem narazila na jedny úchvatné retro adidasky, a rozhodla jsem se, že je musím mít. Sice nevím jak, že, ale to se nějak pořeší. To jsou ony:

Sivódňa pjátovo márta

5. března 2009 v 18:56 | Kamm Flower |  I'm talking nonsense.
Ahoj děcka,
máte se? Já celkem jo, teď si dělám zelený čaj, protože mám na něho chuť celé odpoledne, ale až teď jsem se vrátila z výtvarky. Fuj a teď se učit na tu zítřejší biolu, no to bude paráda. Vím, že si asi pořád jen stěžuju, ale tak s čím mám být spokojená vzhledem ke škole? Jo, dostala jsem 3- z matiky, super no, zatím nepropadám, ale jinak to zas za moc nestojí. Celý tenhle týden byl nabitý písemkama všech možných i nemožných předmětů a na ten týden, co bude po prázdninách, už nám zas všichni nadiktovali do diářů termíny písemek dalších. Ach jo.